ارتوپدی  

در این گروه از کالاهای پزشکی خانگی، تخصصی ترین نوع تجهیزات کمکی ارتوپدی عرضه شده اند. یکی از برندهای معرفی شده درمان طب هایی است که از معتبرترین و تخصصی ترین تولیدکنندگان حال حاضر ایران در زمینه تجهیزات پزشکی ارتوپدی تخصصی و خانگی است.  هر کدام از محصولات تا بالاترین حد ممکن برای مصرف کننده مناسب سازی می شود. این محصول به ویژه برای فرآیندهای درم...

در این گروه از کالاهای پزشکی خانگی، تخصصی ترین نوع تجهیزات کمکی ارتوپدی عرضه شده اند. یکی از برندهای معرفی شده درمان طب هایی است که از معتبرترین و تخصصی ترین تولیدکنندگان حال حاضر ایران در زمینه تجهیزات پزشکی ارتوپدی تخصصی و خانگی است.  هر کدام از محصولات تا بالاترین حد ممکن برای مصرف کننده مناسب سازی می شود. این محصول به ویژه برای فرآیندهای درمانی، توانبخشی و مراقبتی ارتوپدی با حساسیت و دقت بالا توصیه می شود.

دیگر اقلام عرضه شده در این قسمت شامل انواع محصولات ارتوپدی مانند انواع آتل و محافظ تقویت عضلات، کمربند طبی، محصولات ارتوپدی فنی مانند کمربند پزشکی، مچ بند، مچ بند طبی،گردن بند، جوراب واریس ،شانه بازوبند ودیگر محصولات ارتوپدی توانبخشی و کمک توانبخشی میباشند.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف